1/25/14

EVOSH BIRTHDAY

8.Eylül günü artık bizler için daha anlamlı, çünkü o dünyalar güzeli , şirinler şirinesi Eva nin doğumgünü. 8.09.2013 de Evosh un 1.yaş gününü kutladık. Ne mutlu bize ki bu en özel yaşında yanında olabildik. 2.yaşını da birlikte kutlamak dileklerimizle fotoğraflara geçiyorumm :))

 Bu sefer pastanın altında bizim imzamız yok. Lohusa halimle pasta yapacak gücü bulamadım kendimde. En güzel hediye pasta idi belki de.. Sevgili arkadaşım Duygu istediğimiz pastanın hemen hemen aynısını yapmayı başardı. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediiyoruz; www.duygulukurabiyeler.com

Çikolatalı Cupcakelerimiz


Happy 1st Eva 1 yaş pastamız

 Süslemelerin altında ise ortak imzamız var; Hatice + Handan + Ayşe + Ayla işbirliğiyle ortaya bu masa çıktı ortaya. Pompomlar, 1.yaş bannerlar, uçan balonlar,.. :))

 Masaüstü dilek saksısı

 Pembe olan herşey bir başka güzel sanki.. :)


HAPPY 1ST BIRTHDAY EVA !
Muhteşeme annen ve babanla yeni yaşında, sağlıkla, huzurla, aşkla büyü..

1 comment:

  1. Merhabalar,
    Blogunuza internette yemek tarifleri ararken rastladım. Öncelikle çok tebrik ediyorum, blogunuzu inceledim, tarifleriniz hem çok leziz, hem de yapımı gayet kolay görünüyor. :) Uygun bir zamanınızda yeni açılan yemek tarifleri arama motorumuz Tarifbul‘a bir göz atabilirseniz çok sevinirim. İsterseniz siz de En İyi Tarif Blogları kısmımızda tariflerinizi sergileyebilirsiniz. Merak ettiklerinize SSS’den bakabilir veya bana mail atabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle.
    Huma S.

    ReplyDelete